www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Multitasking expert

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.04.17.
Hirdetés azonosító: 983326

Szeretnél gyorsan elhelyezkedni egy felelősségteljes pozícióban tanulmányaid után? Jó a kommunikációs készséged és úgy érzed, hogy egyszerre több dolgot tudsz koordinálni? Szereted az önálló feladatokat és ügyfelekkel foglalkozni? Jelentkezz most akkor erre az alábbi lehetőségre!

Feladatok:

- ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása
-szolgáltatásokkal kapcsolatos teljes körű információnyújtás
- szolgáltatói ügyintézés
- ügyfélszolgálati tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Legalább 1 éves Call Centerben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Ügyfélközpontúság, pontosság és precizitás
- Gyors tanulási készség
- PC rutinszerű, gyors használata

Előny:
- Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Béren kívüli juttatások
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatalos, jó hangulatú csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján