www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Logisztika területén

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.04.08.
Hirdetés azonosító: 994906

Jól beszélsz angolul?

Szeretnél egy új, most épülő csapat tagja lenni?

Csatlakozz világhírű partnerünkhöz ügyfélszolgálati munkatársként!

Feladatok:

- A beérkező telefonhívások megválaszolása a magas minőségi elvárásoknak megfelelően
- Információk nyújtása az ügyfelek részére a szolgáltatásról
- Megrendelések rögzítése
- Küldemények nyomon követése, kézbesítéshez szükséges információk beszerzése.
- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, írásban és szóban egyaránt
- Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal
- Reklamációkezelés

Elvárások:

- Folyékony magyar és angol nyelvtudás
- Ügyfélorientált beállítottság és jó kommunikációs készség
- Jó probléma-megoldó képesség, csapatjátékos attitűd
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Ügyfélszolgálati /értékesítési tapasztalat előny

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Multinacionális környezetben szerezhetsz tapasztalatot
- Tréning lehetőségek, szakmai továbbképzések

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a