Ügyfélszolgálati munkatárs lengyel felsőfokú és kommunikációképes angol nyelvtudással

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Service Center Order Management csapata az NI európai értékesítési irodáinak nyújt szolgáltatást a vevői rendelések feldogozásának területén minden európai nyelven. A megrendelések feldolgozása elsősorban adminisztratív tevékenység, de emellett bizonyos esetekben telefonos vevői kapcsolatfelvétellel is jár, ha a vevői rendelésről hiányoznak információk.

 Főbb feladatok:

  • Megrendelések feldolgozása
  • Hiányosan vagy hibásan beérkező információk kiszűrése és eszkalálása az irodák/vevők felé
  • Telefonos vevői kapcsolatfelvétel, amennyiben a vevői rendelésről hiányoznak bizonyos információk
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Felmerülő kérdések és problémák megoldása
  • Az adatbázis frissítése, karbantartása
  • Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

Ezen felül egyéb feladatköreink:

  • Rendelések utólagos módosítása
  • Vevői termékek javításának, kalibrációjának koordinálása
  • Külföldi kereskedelmi irodáink által belső használatra igényelt NI termékek könyvelése
  • Egyedi vevői igények ügyintézése, speciális szerződések kezelése (kiemelt ügyfelek, nagy értékű rendelések, NI termékekhez kapcsolódó egyedi szolgáltatások)
  • Marketing tevékenységekhez szükséges szóróanyagok beszerzésének koordinálása

Elvárások:

  • lengyel és angol nyelvtudás
  • kitűnő kommunikációs készség mind szóban és írásban
  • MS Excel és MS Word alapos ismerete
  • nyitottság az új dolgokra
  • önállóság
  • precizitás
  • jó csapatjátékos

Amit Számodra kínálunk:

  • Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
  • Idegen nyelvek napi szintű használata
  • Lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • Inspiráló, kellememes munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely műszakok nélkül
  • Rugalmas munkaidő
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Lengyel