www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Feladatkör:
Adminisztrációs feladatok. A megrendelések nyomon követése, a rendszerbe történő feltöltése. Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Végzettség:
Középfokú, vagy felsőfokú.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, társalgási szintű németnyelv-tudás és még egy idegen nyelv ismerete. Határozott fellépés, nyitott személyiség.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Skandináv tulajdonú, családias légkörű, autóiparban is jelen levő fémipari vállalat.

Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Pest
Veszprém
Veszprém
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő