www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - JO-1405-286449

  • A hirdetés 923 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-286449

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
2-3 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Középiskolai végzettség érettségivel
Tanácsadó neve:
Rita Tasnady
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Nagy múltú, ismert multinacionális partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs - JO-1405-286449

Feladatok:
• A beérkező megrendelések SAP-ba való rögzítése, feldolgozása, megfelelő továbbítása, nyomon követése
• Együttműködés az Értékesítéssel a vevői adatok pontossága kapcsán (promóciók, árak, rendelési mennyiség)
• A számlázás pontosságának biztosítása
• A logisztikai csapattal és a vevőkkel való együttműködés, a megfelelő mennyiség és minőség szállítása érdekében
• Visszáru kezelése, probléma megoldás
• Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Maximum 3 éves irodai munkában szerzett tapasztalat, ügyfélszolgálat előny, de nem feltétel
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
- Pontos, precíz munkavégzés
- Gyors, energikus, pörgős személyiség
- Kedves, együttműködő, segítőkész hozzáállás
- Logikus gondolkodás, jó felfogó készség
- Kiváló problémamegoldó készség
- Jó csapatjátékos

A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület