Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs INTS/17/9

Pest megyei multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát nemzetközi környezetbe, változatos feladatokat nyújtó

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba.

INTS/17/9

Feladatok:

  • Műszaki, adminisztratív és kereskedelmi támogatás nyújtása az ügyfelek és a kollégák részére
  • Ajánlatkérések, ajánlatok, megrendelések, kiszállítások követése, kezelése
  • A megrendelések megfelelő, gondos feldolgozása egészen a számla elkészítéséig
  • Reklamációk, visszáruk kezelése, követése, lebonyolítása
  • Az értékesítés aktív támogatása; az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés
  • Piaci ismeretek, céginformációk begyűjtése, rendszerezése, feldolgozása
  • Dokumentációkezelés
  • Meglévő ügyfelek támogatása és kiszolgálása, adataik folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1 év ügyfélszolgálati/értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség

 Előny:

  • SAP ismeret

Amit kínálnak:

  • Nemzetközi cégháttér
  • Valóban kihívásokat tartalmazó feladatok
  • Valódi fejlődési lehetőség, továbbképzések támogatása
  • Önálló munkavégzés lehetősége
  • Versenyképes bérezés, cafeteria, útiköltség hozzájárulás, bónusz

 Munkavégzés helye:

  • Törökbálint (autóval közelíthető meg optimálisan, utazási költségtérítést biztosít a cég)

 AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013