www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs idegen nyelvtudással

  • A hirdetés 621 napja lejárt

 Multinacionális, informatikai és kommunikációs megoldásokban kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Ügyfélszolgálati munkatárs

idegen nyelvtudással

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati támogatás idegen nyelven (angol ÉS francia/német/spanyol);
  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen;
  • A felhasználók problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre;
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése;
  • Adatbázis gondozás.

Elvárások:

  • Az adott területhez szükséges két idegen nyelv (angol ÉS francia/német/spanyol) magabiztos ismerete – az interjún tesztelésre kerül!
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Az informatikai affinitás illetve a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás;
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multikulturális környezet;
  • Lehetőség a folyamatos idegen nyelvhasználatra;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Jelentkezésében kérem, tüntesse fel, melyik idegen nyelvi területre kíván jelentkezni (angol-francia / angol-német / angol-spanyol)!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Cseh, Német, Francia, Angol