www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs HR területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 878431

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező ügyfelek fogadása, koordinálása,
  • álláshirdetésekkel kapcsolatos felvilágosítás,
  • munkaszerződések kötése,
  • iskolaszövetkezethez kapcsolódó háttérfeladatok ellátása,
  • egyéb adminisztrációs feladatok, beérkezett nyomtatványok és a napi posta kezelése,
  • jelentések, statisztikák, adatbázisok készítése,
  • az iroda operatív működésének támogatása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes valamint alapos Excel ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság,
  • diplomatikus, türelmes személyiség.
Előny:
  • Fél éves hasonló feladatkörökben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Pályakezdők, tartós álláskeresők, teljes munkaidőt vállalni tudó diákok jelentkezését is várjuk.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése