www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs HR területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 752270

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Ügyfélszolgálati csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező ügyfelek fogadása, koordinálása,
  • állásajánlatokkal kapcsolatos felvilágosítás,
  • munkaszerződések kötése,
  • iskolaszövetkezethez kapcsolódó háttérfeladatok ellátása,
  • egyéb adminisztrációs feladatok, beérkezett nyomtatványok és a napi posta kezelése,
  • jelentések, statisztikák, adatbázisok készítése,
  • az iroda operatív működésének támogatása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség és fél/egy éves hasonló feladatkörökben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes valamint alapos Excel ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság,
  • diplomatikus, türelmes személyiség.
Előny:
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Pályakezdők, tartós álláskeresők és Gyed-ről/Gyes-ről visszatérők jelentkezését is várjuk!
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése