www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs horvát nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 975539

Partnercégünk megbízásából keressünk munkatársakat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba: Ügyfélszolgálati munkatárs horvát nyelvtudással
Feladatok:
  • Kapcsolattartás céges és egyéni megrendelőkkel magyar és horvát nyelven
  • telefonon és emailen keresztül érkező megkeresések ügyintézése
  • ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása, panaszok kezelése
  • az értékesítési partnerüzletek munkájának támogatása
  • a rendelések státuszainak ellenőrzése
  • segítségnyújtás a rendelési folyamatokban
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • gyártási és értékesítési osztályok munkájának segítése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • horvát és magyar nyelv tökéletes ismerete mind írásban, mind szóban
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • ügyfélcentrikus gondolkodás
  • kommunikatív, empatikus, vidám személyiség

Juttatások:
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazott jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapos betanulás
  • Cafetéria

Előnyök:
  • Angol vagy német nyelv társalgásszintű ismerete

Nyelv:
  • Horvát

Egyéb kapcsolati információk:
  • Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

  • Fényképes magyar és horvát nyelvű önéletrajzzal bérigény megjelölésével a CÜ-01 referencia szám és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.