www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs Hajdúszoboszlón

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1083715
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplőjének hajdúszoboszlói telephelyén kínálunk ügyfélszolgálati munkakörben diákmunkát.

Feladatok:

  • általános irodai adminisztratív teendők ellátása (fénymásolás, iktatás, adatrögzítés, posta összekészítése)
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • ügyfélhívó kezelése
  • szórólapozás

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • betöltött 18. év
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélkezelési tapasztalat
  • legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • ápolt, igényes megjelenés
  • adminisztrációs tapasztalat

Munkaidő: hétköznapokon napi 4-6 óra (08:00-17:00 óra között), havi kb. 60 órában
Hosszútávú munkalehetőség, minimum fél éves vállalás szükséges.

Előnyt jelent:

  • hajdúszoboszlói lakhely

Amit kínálunk:

  • bérezés: bruttó 640 Ft/óra, ledolgozott 200 óra után 650 Ft/óra
  • folyamatos munkalehetőség
  • kellemes munkahelyi légkör
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a munkát legalább a következő fél évben tudod vállalni, jelentkezz regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Fényképes önéletrajz feltöltése szükséges pdf vagy doc formátumban!