www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (francia nyelvtudással)

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

ügyfélszolgálati munkatársat

angol és francia nyelvtudással!

Feladatok:
  • Rendelések kezelése
  • Vevői információkérések koordinálása
  • Panaszkezelés
  • Folyamatos CRM dokumentáció
  • Kommunikáció a Vevőkkel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Folyékony angol és francia nyelvtudás
  • A Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság
  • Problémamegoldó készség, megoldás-orientált döntések meghozatalának képessége
Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria a próbaidő lejárta után
  • Tréningek

Munkavégzés helye:
Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -