www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs francia és angol nyelvtudással

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Franciául és angolul beszélő ügyfélszolgálati munkatársat keresünk az NI Hungary Kft. Finance Shared Service Center csapatába.

Feladatok

- Vevői számlák helyzetének áttekintése
- Vevői hívások kezdeményezése
- Vevői számlákkal kapcsolatos kérésekre való reagálás
- Felmerülő kérdések és problémák megoldása
- Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
- Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

- Felsőfokú iskolai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk).
- Folyékony francia és angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt.
- Számítógépes ismeretek (MS Excel, MS Word)
- Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
- Vevőközpontúság

Előnyt jelent

- Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat
- Pénzügyi-könyvelési gyakorlat

Amit kínálunk

- Rugalmas munkaidő
- Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
- Multinacionális környezet
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Az idegen nyelv napi szintű használata

Helyek Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol