Ügyfélszolgálati Munkatárs (Francia és angol nyelvtudással) [ST-UCSR04]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.03.30.
Jelentkezési határidő: 2013.06.07.
Hirdetés azonosító: 327871

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat.

Feladatok

Külföldi ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) francia nyelven.
Rugalmas munkavégzés hétfőtől péntekig délelőtt és délután, heti 30-40 óra.

Elvárások

- Kiváló francia nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Egyéb

- Kiváló, modern munkahely a belvárosban
- Multinacionális környezet
- Lehetőség a napi szintű idegennyelv használatra
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió