Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Ügyfélszolgálati Munkatárs (Francia és angol nyelvtudással) [ST-UCSR04]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.09.23.
Ad ID__: 327871
Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat.

Feladatok

Külföldi ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) francia nyelven.
Rugalmas munkavégzés hétfőtől péntekig délelőtt és délután, heti 30-40 óra.

Elvárások

- Kiváló francia nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Egyéb

- Kiváló, modern munkahely a belvárosban
- Multinacionális környezet
- Lehetőség a napi szintű idegennyelv használatra
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése