Ügyfélszolgálati munkatárs (Francia és angol nyelvtudással) [JU-SLF03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.01.10.
Hirdetés azonosító: 500724

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat ügyfélszolgálati területre, éjszakai és hétvégi műszakba (20.00-6.00).

Feladatok

- Fontos számodra, hogy hol és milyen körülmények között dolgozol?
- Szeretnéd napi szinten használni idegennyelv-tudásod a munkavégzés során?
- Betekintenél egy multinacionális cég életébe? Megismernéd folyamatait?
- A munkádnak megfelelő díjazásban szeretnél részesülni?

Elvárások

- Kiváló francianyelv-tudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- ECDL vizsga
- IT affinitás
- Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit Megbízónk kínál:

- modern munkakörnyezet
- fiatalos csapat
- versenyképes fizetés, műszakpótlékok

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió