www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs (erős német és alapfokú angol)
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 985296
lejárt

Magyarország egyik piacvezető információtechnológiát szolgáltató vállalat pécsi csapatába keresünk folyamatos jelleggel munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vállalat nemzetközi ügyfeleivel, azok informatikai támogatása
  • felmerülő problémák kezelése telefonon, e-mail-en, weben, faxon keresztül
  • a problémák felelősségteljes megoldása vagy továbbítása, az esetek nyomon követése
  • együttműködés a munkatársakkal, csapatmunka

Elvárások:

  • folyékony, napi használatban lévő aktív német és alap szintű angol nyelvtudás
  • jó elemző és problémamegoldó képesség
  • ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • csapatszellem, önálló munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkarend
  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetési csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.