www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

A Job Force Iskolaszövetkezet diákokat keres telefonos ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba.

Feladatok:
• bejövő hívások fogadás

• információnyújtás német nyelvű ügyfeleknek

Elvárások:
• nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
• 18. életév betöltése
• német nyelvtudás
• 3 hetes FIZETETT kötelező betanulás vállalása
• heti minimum 20 óra munka vállalása
• jó kommunikációs készség

Munkakezdés: augusztus közepétől

Munkaidő: Egyeztetés szerint

Munkavégzés helye: Pécs

Fizetés: br. 890 Ft/óra + Cafeteria + BÓNUSZ
(Vidéki bejárás esetén utazási költségtérítés)

E-mailben: az alábbi e-mail címen
Pár soros bemutatkozással magyar, illetve német nyelvű önéletrajzzal!

További információ:  +36 20/216-4944

Helyek Baranya
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő