www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - diákmunka

  • A hirdetés 908 napja lejárt
Román felsőfokú nyelvtudással, ügyfélkapcsolati (call center) munkatárs kerestetik.

Feladatok:
  • telefonos segítségnyújtás, bejövő hívások kezelése,
  • ügyféladat kezelés, foglalások készítése, tájékoztatás,
  • foglalás típusú bejövő hívások kezelése, ügyfélkapcsolati menedzsment,
  • back office teendők, kevesebb, mint 5 perc hívás utáni adminisztráció (pl. hívás után eredmény, rögzítése, ügyféladat kezelés, email kezelés, szükség esetén panaszkezelés),
  • kérés esetén: napi, heti, havi kampány alapú riport.
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • ügyfélorientált, sikeralapú látásmód, rugalmas és nyitott gondolkodás,
  • kiváló szervező és fontosság észrevevő készség, pontos munka,
  • kiváló kommunikációs készségek úgy szóban, mint írásban, szóbeli telefonbeszélgetésben magabiztos,
  • alap számítógépes ismeretek (Windows felhasználói ismerete, Office, Outlook, stb),
  • folyékony román és középfokú angol,
  • egyéb nyelvismeret előny, ha van a következőkből: Német, Francia, Olasz, Macedón, Bulgár, Spanyol, Katalán, Szerb.
Amit kínálunk:
  • tréning: ügyfélszolgálati ismeretek
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 20 óra rugalmas, saját beosztás szerint,
  • munkába állás a tréning utáni vizsgát teljesítve
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod a nyelv megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, e-mailed tárgya legyen: ROM-ÜGY!
Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román, Angol