www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - diákmunka

Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 1108705

Amennyiben nappali aktív vagy passzív tagozatos hallgató vagy, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz az alábbi munkakörbe: .
Feladatok:

  • Telefonon, írásban érkezett ügyféligények kezelése
  • Egyéb háttérfeladatok elvégzése (levelek érkeztetése, szerződések kezelése)
  • Aktív részvétel a szervezet munkájában

Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony még legalább 1 évig
  • Heti 3 napos munkavégzés vállalása hétfőtől vasárnapig
  • Oktatáson való részvétel és sikeres vizsgatétel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 18. életév betöltése

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai tréning
  • Bruttó 733 Ft alapbér, és pótlékok
  • Kulturált munkakörnyezet

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el elérhetőséged is tartalmazó fényképes önéletrajzod!

Munkavégzés helye:
  • Debrecen