www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Debrecen

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Debreceni Ügyfélszolgálati irodájába

Ügyfélszolgálati munkatársat

keres, 4 órás részmunkaidőben.

Munkavégzés helye: 4025 Debrecen, Simonffy u. 25.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • az AEGON cégcsoport (Biztosító, Nyugdíjpénztár, Lakástakarékpénztár) termékeinek értékesítése,
  • teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel, a biztosítási és nyugdíjpénztári szerződésekkel kapcsolatosan,
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • értékesítés központú gondolkodás,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség.

Előnyként értékeljük:

  • felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,
  • biztosítási vagy banki tapasztalat,
  • értékesítési területen szerzett jártasság,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • minőségi munkakörnyezet,
  • teljesítménytől függően plusz jövedelem lehetősége.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése