www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs Budapesten

  • Frissítve 51 napja

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársakat

Feladatok:
  • szerződések írása
  • számlák készítése
  • ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • kassza kezelése
  • gépjárművek kiadása/visszavétele
  • statisztikák készítése
  • céges levelek kezelése
  • autó kulcsok megfelelő tárolása
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség
  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • előny: alap, vagy középfokú német nyelvtudás
Juttatások:

Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület
Munkaidő: 1. kerületi irodában hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben, 9-17-ig, továbbá havonta 1-2 szombati napi munkavégzés, helyette egy hétköznap szabad.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület Liszt Ferenc repülőtér
Munkaidő: Reptéri irodában hétfőtől péntekig, napi 12 órás munkarendben, páros héten sze-csüt-pén 8-20, és páratlan héten h-k-szo-vas 8-20

Munkakezdés kiválasztás után azonnal
Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és kerület megjelölésével illetve fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest