www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (BUD199)

  • A hirdetés 514 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs

(BUD199)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Rendeléssel kapcsolatos információk megadása
  • Bejövő hívások kezelése, rendelések rögzítése
  • Ügyfélpanaszok, reklamációk rögzítése, azok kezelése
  • Weboldallal kapcsolatos információk továbbítása
  • Help Desk-kel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Telefonos ügyfélszolgálaton, call centerben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • Pozitív kisugárzás
  • Csapatszellem
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Túlórák vállalása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület
  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 8-17 óra között)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren felül bónusz és cafeteria

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő