Ügyfélszolgálati Munkatárs (bérszámfejtési, könyvelési területre)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

A

Kulcs-Soft Számítástechnika Nyrt.

Magyarország piacvezető ügyviteli szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cége. Emellett számos sikert ért el az elmúlt néhány évben, melyek között szerepel a Legjobb Munkahely 2009 és 2010 cím, a Business Superbrands díj és az Év honlapja 2009 és 2012 Minőségi Díj.

Cégünk dinamikusan növekszik, ezért

Ügyfélszolgálati Munkatársakat keresünk

(bérszámfejtési területre)

Feladatok:

  • Kulcs-Soft szoftvereinek megismerése
  • Bejövő telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés
  • Programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás
  • Meglévő ügyfeleknek szolgáltatások és további szoftverek ajánlása, értékesítése
  • Pontos adminisztráció

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év szakmai gyakorlat bérszámfejtés területen
  • Ügyfélorientált szemlélet, szolgáltatásközpontúság
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Hajlandóság a tanulásra, fejlődésre
  • Hajlandóság az értékesítésre

Előnyt jelent:

  • TB, bérszámfejtő végzettség
  • Jártasság pénzügyi, számviteli területen
  • Microsoft SQL adatbázis kezelése
  • Kulcs-Soft-os programok ismerete
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus és lelkes csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávra tervezhető munkahely

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal.