Ügyfélszolgálati Munkatárs (bérszámfejtés, könyvelés és ügyvitel csoportba)

  • A hirdetés 757 napja lejárt

A

Kulcs-Soft Számítástechnika Nyrt.

dinamikusan növekvő csapatába keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársakat (bérszámfejtés, könyvelés és ügyvitel csoportba)

Feladatok:

  • Kulcs-Soft szoftvereinek megismerése,
  • telefonon, írásban, elektronikus formában érkező ügyfélmegkeresések megválaszolása, problémakezelés,
  • programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás,
  • meglévő ügyfeleknek szolgáltatások és további szoftverek ajánlása,
  • pontos adminisztráció.

Elvárások:

  • legalább 1 év szakmai gyakorlat bérszámfejtési vagy könyvelési területen,
  • ügyfélorientált szemlélet, szolgáltatásközpontúság,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontosság, precizitás,
  • hajlandóság a tanulásra, fejlődésre,
  • hajlandóság az értékesítésre,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • TB, bérszámfejtő és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Microsoft SQL adatbázis kezelése,
  • Kulcs-Soft programok ismerete,
  • ügyfélszolgálati tapasztalat.

Amit mi nyújtunk:

  • fiatalos munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • előrelépési lehetőség,
  • bejelentett, 8 órás állás,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés.

Jelentkezni a lentie-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyban, kérjük, tüntessék fel: Ügyfélszolgálat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő