Ügyfélszolgálati munkatárs ANGOL vagy NÉMET plusz min. alapfokú ANGOL tudással

  • A hirdetés 1251 napja lejárt

A Merlin - IT KFT
Angolul
vagy NÉMETÜL plusz alapfokon ANGOLUL beszélő

Ügyfélszolgálati munkatársakat

keres debreceni irodájába.

Munkavégzés helye: DEBRECEN

Munkaidő: 40 óra/hét (H-P: 8-20, SZ:10-19, V: 10-19)

Feladat rövid leírása:

Telefonos ügyfélszolgálati asszisztencia nyújtása egy nemzetközi repülőtársaság ügyfelei számára angol és/vagy német nyelven.

Főbb feladatok:

  • Ügyfélhívások fogadása (napi 100 -120 hívás)
  • Repülőjegy foglalások gyors hatékony telefonso ügyintézése ügyfelek számára
  • A hívások rögzítése az adatbázisban
  • Bejövő kérések folyamatos figyelése és megválaszolása
  • Tanácsadás és segítségnyújtás az ügyfelek bármilyen foglalással kapcsolatos kérdéseiben
  • Minden vevői probléma, gyors és hatékony megoldása a megadott előírásoknak megfelelően
  • Ügyfélközpontú problémamegoldás
  • A szolgáltatás által előírt irányelvek követése
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó problémák kiszűrése és továbbítása a csoportvezető felé
  • Sürgős kérések esetén az erre vonatkozó sajátos eljárások követése

Elvárások

  • Kíváló kommunikációs képesség (szóban és írásban) németül plusz alapfokon angolul VAGY angolul
  • Alaposság, proaktívitás
  • Csapatjátékos, kreatívitás
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, kíváló alkalmazkodóképesség

Előny:

  • Ügyfélszolgálatban szerzett előzetes tapasztalat

Egyéb követelmény

  • Érvényes Hatósági Erkölcsi Bizonyítvány

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Kíváló fejlődési és karrierépítési lehetőségek

Jelentkezés önéletrajz feltöltésével az alábbi weboldalon:

Link megjelenítése

Ref.: ID 2224_26 Reservation Customer Service Agent

vagy az alábbiakban olvasható e-mail címen.

Cégünkről  és a pozícióról bővebbenaz alábbi webhelyen olvashat Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő