www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - angol nyelven

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 865636

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • beérkező telefonhívások fogadása pénzügyi, technikai és egyéb területen,
  • a cég honlapjához kapcsolódó kommunikációs csatornák kezelése,
  • segítségnyújtás chaten/email-en/telefonon keresztül,
  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • panaszkezelés.
Elvárások:
  • többműszakos munkavégzésre való hajlandóság,
  • folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • további idegen nyelvek ismerete előnyt jelent,
  • ügyfélközpontúság,
  • rugalmasság,
  • kreativitás.
Amit kínálunk:
  • Amit a partner kínál:
  • multinacionális környezet,
  • nemzetközi csapat,
  • versenyképes juttatás: bruttó 1500 Ft/óra + caffetéria
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 10. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.