www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs angol-német nyelvtudással

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Multinacionális, informatikai és kommunikációs megoldásokban kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Ügyfélszolgálati munkatárs

idegen nyelvtudással

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati támogatás idegen nyelven (angol ÉS német);
  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen;
  • A felhasználók problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre;
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése;
  • Adatbázis gondozás.

Elvárások:

  • Az adott területhez szükséges két idegen nyelv (angol ÉS német) magabiztos ismerete az interjún tesztelésre kerül!
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Az informatikai affinitás illetve a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás;
  • legalább fél éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multikulturális környezet;
  • Lehetőség a folyamatos idegen nyelvhasználatra;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb