Ügyfélszolgálati munkatárs (angol és német nyelvtudással) - Debrecen (Referenciaszám: HM-1541)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.29.
Hirdetés azonosító: 1077972

Feladatok:

  • Informatikai támogatás nyújtása telefonon, email-en
  • Felhasználói szintű IT problémák megoldása (1st level support)
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol és Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Pozitív fellépés az ügyfelekkel való kapcsolattartásban, vevő orientált gondolkodásmód
  • Képesség a problémás ügyfelek és helyzetek kezelésére
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és vonzó juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és az idegen nyelvek területén
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet: részvétel nemzetközi projektekben

Munkavégzés helye:

Debrecen

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1541-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő