Swicon Zrt.    Ügyfélszolgálati Munkatárs (angol és francia nyelvtudással)

Hozzáadva: 2017.03.24.
lejárt

Vezető nemzetközi háttérrel rendelkező autóbérléssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk új kollégát

Ügyfélszolgálati Munkatárs (angol és francia nyelvtudással) pozícióba!

 Részmunkaidőt vállaló jelentkezőket is várunk!

Feladatok:

  • Ügyfelek által jelzett panaszok kezelése (e-mail, telefon)
  • Kapcsolattartás a cégcsoport partnereivel, kirendeltségeivel
  • Folyamattámogató riportok elkészítése, adatbázisok naprakészen tartása

Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felsőfokú francia és középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel, Outlook)

Értékelt kvalitások
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • CRM rendszer ismeret

Amit nyújtunk
  • Szakmai tréningek
  • Professzionális munkakörnyezet

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, IT / Informatika
Régió