www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs angol és egyéb nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.21.
Hirdetés azonosító: 932236
lejárt

Kommunikatív ügyfélszolgálati munkatársat keresünk multinacionális partnerünk budapesti üzleti központjába IT, vagy általános ügyfélszolgálati területre. Megbízónk saját területén globálisan vezető szolgáltató vállalat, mely leányvállalatai támogatására keres folyékony angol, vagy angol és egyéb nyelvtudással rendelkező ügyfélszolgálati munkatársakat nappali, vagy műszakos munkavégzésre általános ügyfélszolgálati, vagy IT helpdesk területre.

Megbízónk tapasztalatnak megfelelő versenyképes alapfizetést, egyéb juttatásokat, szakmai és nyelvi továbbképzést, a szervezeten belül oldalra, vagy feljebb jutási lehetőséget, továbbá belső pályázati rendszer útján akár külföldi munkavégzési lehetőséget kínál a jelentkező ügyfélszolgálatos jelentkezőknek.

Az ügyfélszolgálati munkatárs legfontosabb feladatai:

• Belső és külső ügyfelekkel való kapcsolattartás
• Megoldási javaslatok kidolgozása és kommunikálása az ügyfelek és vezetők felé, napi munka hatékonyságának javítása
• Bejövő mailek, telefonhívások és ticketek kezelése
• A vállalati tréningek elvégzése, személyes készségek fejlesztése coaching támogatásával, majd az új munkatársak képzése
• Célszámok közös kidolgozása, elérése, majd riportálása a vezetők felé

Legfontosabb elvárások az ügyfélszolgálatos munkatársakkal szemben:

• Folyékony angol, vagy folyékony angol és német/ francia/ holland/ olasz/ spanyol/ lengyel/ cseh/ svéd/ finn/ dán/ orosz/ arab nyelvtudás
• Gyors problémamegoldó készség, jó kommunikációs képesség
• Alapvető IT ismeretek, on-line rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat előny
• Tapasztalat nem elvárás, de ügyfélszolgálati, vagy helpdesk tapasztalat előny
• Műszakos munkavégzés vállalása előny

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét, képzettsége, vagy tapasztalata megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy fejlődő, dinamikus csapat része lenni, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.