www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 922954
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a hazai biztosítási piac meghatározó alkusz-cége az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Feladat:

-    Meglévő ügyfeleink biztosítási igényeinek felmérése.
-    Biztosítási ajánlatok előkészítése, kidolgozása, biztosítási szerződések kötése.
-    Aktív közreműködés a biztosítási szerződések kezelésében, új ügyféligények felmérésében, kiszolgálásában.
-    Rendszeres kapcsolattartás, ügyintézés a biztosító társaságokkal és az ügyfelekkel.
-    Ügyfélszolgálati feladatok elvégzése, problémamegoldás és panaszkezelés.

Elvárások:

-    Főiskolai/egyetemi diploma, vagy érettségi és biztosításközvetítői hatósági vizsga.
-    Biztosítónál, vagy biztosítási alkusznál szerzett – az ellátandó feladatkörrel kapcsolatos - szakmai tapasztalat.
-    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Microsoft Office alkalmazások).
-    Nagyfokú precizitás, fegyelmezettség.
-    Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
-    Igényes üzleti megjelenés.
-    Eredmény- és minőségorientáltság.
-    Ügyfélközpontú gondolkodás.
-    Üzleti orientáltság.

Amit kínálunk:

-    Munkaszerződés.
-    Színvonalas munkakörnyezet, agilis csapat.
-    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
-    Teljesítmény elismerése.
-    Versenyképes jövedelem.
-    Stabil jövőkép, megbízható háttér.

Munkavégzés helye:

-    Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a kiírási feltételeknek megfelel, kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, a pozíció megnevezésével!

Tech People LÁBLÉC