www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS, ADMINISZTRÁTOR (7136)

  • A hirdetés 882 napja lejárt

A Pannon-Work  Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízója részére munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs, adminisztrátor

Elvárások:
•érettségi
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•pontosság, precizitás
•jó kommunikációs készség

Feladatok:
•Nyilvántartja a szervezeti egység be-, és kimenő levelezését (posta, fax, e-mail)
•Az iroda mindenkori hivatalos nyitvatartási idejében nyitva tartja az irodát
•Tájékoztatja az ügyfeleket, rögzíti a bejelentkezéseket
•Tájékoztatja a telefonon, e-mailen, vagy személyesen jelentkező ügyfeleket, érdeklődőket a cég szolgáltatásairól, aktuális lehetőségekről,
•A felettes megbízásából helyettesíti a projektvezetőt, vagy részt vehet a projektvezetői munkában.
•Beérkező árajánlatok összehasonlítása, kiadandó ajánlatok elkészítése ügyvezető szakmai utasítása alapján
•Felettese megbízásából fénymásolási, gépelési feladatokat végez.
•Gondoskodik az iroda belső rendjének kialakításáról és fenntartásáról.

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8-16 óráig

Munkába állás időpontja: azonnal

•személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
•önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857