www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (6403)

  • A hirdetés 1260 napja lejárt

Elvárások:
•Minimum középfokú végzettség érettségivel
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
•Gépírásismeret
•Kiváló kommunikációs készség
•Csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes, agilis, megbízható személyiség
•PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előny:
•Német vagy angol nyelvismeret
•A munka törvénykönyvének ismerete

Feladatok:
•Telefonok felvétele
•Ügyfelek tájékoztatása
•Fénymásolás
•Postázási, iktatási feladatok
•A feladattal kapcsolatos egyéb adminisztrációs teendők ellátása

Munkarend:
•Hétfőtől- péntekig 8-16

Juttatások:
•Bruttó 118.000 Ft alapbér
•Cafeteria
- a foglalkoztatás első évében nettó 12.000 Ft/hó
- 1 év munkaviszony után nettó 18.000 Ft/ hó
•Győr közigazgatási területén kívüli munkavállalónak az utazási költség 86%-os térítése

Munkavégzés helye:
•Pannon-Work Zrt., Győr Budai út 5/a

•Önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várunk
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 70 455 0219 es telefonszámon Boda Antóniánál.
Link megjelenítése