www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (3 műszakos)

  • A hirdetés 705 napja lejárt
Ügyfélszolgálati munkatárs

A Docler cégcsoporthoz tartozó Elvoline, különféle szállásokat kínál bárki számára a legnépszerűbb helyszíneken.

Feladatok és felelősség:
  • Online hotel foglaló rendszer ügyféltámogatása, mind adatfelvitel, mind ügyfélszolgálati feladatokkal;
  • 300 000 hotelt számláló adatbázis adatainak folyamatos frissítése;
  • Rutin jellegű ügyfélszolgálati kérések megválaszolása.
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Elvárások:
  • Középfokú angol és német nyelvtudás;
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló problémamegoldó készség, nagyfokú önállóság, monotonitástűrés;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • Kiemelkedő precizitás, alapos és igényes munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Hasonló ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat