www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (3 műszakos munkarendben)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 923450

Dinamikusan fejlődő partnercégünk meghatározó szereplője a hazai és a nemzetközi IT szférának. A nemzetközi szállásfoglaló weboldalukhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati feladatok ellátására keresünk angolul felsőfokon beszélő munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Weboldalhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati és helpdesk feladatok ellátása három műszakos, folyamatos munkarendben;
  • Szolgáltatások ellenőrzése, tesztelése;
  • Online kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel;
  • Ügyfelek részéről felmerülő technikai problémák megoldása, segítségnyújtás;
  • Weboldallal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség turizmus szakon, vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
  • Telefonos ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek, aktív internet használat;
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség;
  • Ügyfélközpontú gondolkodás;
  • Nyitottság, rugalmasság;
  • Csapatszellem.
Amit kínálunk:
  • 3 műszakos munkavégzés kiváló munkakörülmények között;
  • Sikerélmények az ügyfélproblémák megoldásán keresztül;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör egy fiatal csapatban.
  • Bér: bruttó 260 000 Ft/hó + béren kívüli juttatások + műszakpótlékok
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Munkaidő: folyamatos munkarend (hétfőtől vasárnapig, 0-24 óráig). 3 műszakos munkarendben, 8 órás műszakokban
Kapcsolat:
Referencia szám: EL-02
Jelentkezni fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör és a referenciaszám tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül.