www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (3 műszakos munkarendben)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1058551

Dinamikusan fejlődő partnercégünk meghatározó szereplője a hazai és a nemzetközi IT szférának. A nemzetközi weboldalukhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati feladatok ellátására keresünk angolul folyékonyan beszélő munkatársakat az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • Weboldalhoz kapcsolódó ügyfélszolgálati és helpdesk feladatok ellátása három műszakos, folyamatos munkarendben
  • Szolgáltatások ellenőrzése, tesztelése
  • Online kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel
  • Ügyfelek részéről felmerülő technikai problémák megoldása, segítségnyújtás
  • Weboldallal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek, aktív internet használat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Nyitottság, rugalmasság

Juttatások:
  • 3 műszakos munkavégzés kiváló munkakörülmények között
  • Kiváló munkahelyi légkör egy fiatal csapatban
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Angol

  • Kérjük, amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest