www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS – SZOMBATHELY DIÁKMUNKA

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1040742

Kreatív, talpraesett, önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő HR szolgáltatási csapatunkba, egy aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák személyében, az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Személyes telefonos és e-mailes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ügyfelek tájékoztatása, kérdések megválaszolása
  • Aktív közreműködés a szerződések kötésében
  • Adatrögzítés, Adategyeztetés (munkavállalók adatainak kezelése, postázás és számlák kezelése)
  • Scannelés, Iratrendezés

Elvárások:
  • • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Microsoft Office magas szintű ismerete ( Word, Excel, Outlook)
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Előre lépési lehetőség
  • Azonnali kezdés

Előnyök:
  • Marketing/HR és/vagy kommunikációs tanulmányok, ismeretek
  • Alkalmanként saját gépjármű használata

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezés az alábbi E-mail cím megjelenítése-re várjuk. Bővebb információ telefonon: 0670-197-5238 számon Személyesen: Szombathely Thököly utca 46-48

  • Fényképes szakmai önéletrajz elküldésével, a tárgymezőbe "ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS – SZOMBATHELY Diákmunka" megnevezés feltüntetésével!

Munkavégzés helye:
  • Szombathely