Ügyfélszolgálati munkatárs – Német-Angol (Debrecen) (INTS/4/11)

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Debreceni multinacionális partnercégünk számára keresünk ügyfélkapcsolat, vevőszolgálat terén tapasztalattal rendelkező angolul és egy második idegen nyelven beszélő ügyfélközpontú IT helpdesk munkatársat.

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása a felhasználók számára
  • Hardver/szoftver problémák megoldásának segítése
  • Komplexebb problémák továbbítása a megfelelő IT részlegnek
  • Bejövő és kimenő hívások folyamatos figyelemmel kísérése
  • Minden ügyfélhívás megfelelő, hatékony és előírás szerinti kezelésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Egy második idegen nyelv folyékony használata
  • Legalább 2 év IT Service Desk tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Microsoft alapú operációs rendszerek alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német