www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munka idegennyelvi környezetben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1082476
lejárt

Diákmunka nappali tagozatos aktív vagy passzív féléves hallgatók részére
Rugalmasan és hosszútávon végezhető munka idegennyelvi környezetben

Szeretnéd kipróbálni az angol nyelvtudásod multinacionális környezetben ügyfélszolgálatosként, jelentkezz hozzánk!

Nem akarod a C1-C2 szinten eddig tanultakat elfelejteni, jelentkezz hozzánk!

Bírod a "multi-kulti" környezetet, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ideggenyelvi ügyfélszolgálati teendők végzése e-mail és telefonos bejövő hívás kezelés(kapcsolattartás az ügyfelekkel)
  • Végül ügyfélmegkereséssel kapcsolatos adminisztrációs teendő ellátása is a Tiéd!

Elvárások:

  • Felsőfokú erős társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Hatékony és jó kommunikációra való képesség (idegennyelven)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • 3 nap betaulás válalása legkésőbb 2016.09.26-tól kezdődően
  • Heti min 20 munkaóra vállalása
  • Munkavégzés a Budafoki úton

Előnyt jelent:

  • 2. idegen nyelv felsőfokú (erős társalgási szintű) ismerete:  német, spanyol vagy szláv

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 850 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Hosszútávú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével, vagy a E-mail cím megjelenítése címen.