Ügyfélszolgálati munka idegennyelvi környezetben - Német, Holland vagy Francia nyelven

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1118674
lejárt

Diákmunka nappali tagozatos aktív vagy passzív féléves hallgatók részére

Rugalmasan és hosszútávon végezhető munka idegennyelvi környezetben

Szeretnéd kipróbálni a német vagy a holland nyelvtudásodat multinacionális környezetben, ügyfélszolgálatosként - jelentkezz hozzánk!

B2 feletti nyelvismereted van (erős társalgási szint) vagy  nem akarod a C1-C2 szinten eddig tanultakat elfelejteni, - jelentkezz hozzánk!

Bírod a "multi-kulti" környezetet,  jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ideggenyelvi ügyfélszolgálati teendők végzése e-mail és telefonos bejövő hívás kezelés(kapcsolattartás az ügyfelekkel)
  • Végül ügyfélmegkereséssel kapcsolatos adminisztrációs teendő ellátása is a Tiéd!
  • A 3 hét fizetett betanítást és ezt követően folyamatos munkalehetőség

Elvárások:

  • Felsőfokú erős társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Hatékony és jó kommunikációra való képesség (idegennyelven)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • A betanítás után azonnali kezdés 2017.01.hó-tól kezdődően
  • Heti min 25 munkaóra vállalása ( Hétfő és Kedd kiemelt és a többi napon is lehetőség van 08:00-18:00 közötti vállalásra

Előnyt jelent:

  • 2. idegen nyelv:  francia vagy német, angol vagy más

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 1600 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidőbeosztás és hosszútávú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél!

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével.

Kérdésed esetén kérlek jelentkezz: a E-mail cím megjelenítése címen (köszönöm).