www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munka idegennyelvi környezetben - Lengyel

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1127841
lejárt

Diákmunka nappali tagozatos aktív vagy passzív féléves hallgatók részére!

Rugalmasan és hosszútávon végezhető feladat, idegennyelvi környezetben!

Szeretnéd kipróbálni lengyel nyelvtudásodat multinacionális környezetben?

Ügyfélszolgálatosként - jelentkezz hozzánk!

Erős társalgási szintű nyelvtudásodat használni, alkalmazni, fejleszteni szertnéd.
Nem akarod a C1-C2 szinten eddig tanultakat elfelejteni, - jelentkezz hozzánk!
Bírod a "multi-kulti" környezetet,  jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ideggenyelvi ügyfélszolgálati teendők végzése
  • E-mail és telefonos bejövő hívás kezelés(kapcsolattartás az ügyfelekkel)
  • Végül ügyfél megkereséssel kapcsolatos adminisztrációs teendő ellátása is a Tiéd!
  • 3 hét fizetett betanítást kapsz és ezt követően folyamatos munkalehetőséget!

Elvárások:

  • B2 feletti nyelvismereted van - Felsőfokú erős társalgási szintű nyelvtudás,
  • Hatékony és jó kommunikációra való képesség (idegennyelven)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • A betanítás után azonnali kezdés 2017.03.hó-tól kezdődően
  • Heti min 25 munkaóra vállalása ( Hétfő és Kedd kiemelt és a többi napon is lehetőség van 08:00-18:00 közötti vállalásra

Előnyt jelent:

  • Bőven B2-C1 feletti nyelvismereted van - Felsőfokú erős társalgási szintű nyelvtudás
  • Call Center tapasztalat
  • Idegenynyelvi környzeteben szerzett egyéb tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 1000 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidőbeosztás és hosszútávú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél!

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével.

Kérdésed esetén kérlek jelentkezz: a E-mail cím megjelenítése címen (köszönöm).