www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati / logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Európa és a Tengerentúl egyik vezető bértextil szolgáltatója ügyfélszolgálati csapatába keres

ügyfélszolgálati / logisztikai munkatársat

Munkaidő:

  • heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Főbb feladatok:

  • ügyfelekkel való folyamatos, személyes kapcsolattartás
  • adatrögzítés
  • munkaruha szállítása, rakodása, átadása-átvétele

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • jó szervező- és kommunikációs készség, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

  • német nyelvtudás

Kezdés:

  • 2015. szeptember

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, kulturált munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a következő címen várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő