www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Rendelések fogadása, feldolgozása
  • Árukészlet ellenőrzése
  • Riportok készítése
  • Szállítmányozási feladatok adminisztrációja

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrő képesség
  • Ügyfél orientáltság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkarend:

Három műszak

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol