www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati Koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.31.
Hirdetés azonosító: 728878
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk részére keresünk új kollégákat:

ANGOL NYELVŰ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR

Feladatok:

- Kapcsolattartás a raktárakkal
- Leltár ellenőrzés
- Vevői megrendelések felvétele és kezelése, adminisztrálása
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás (telefonon és e-mailben)
- Problémás szállítmányok kezelése, megoldása

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség
- Önálló munkavégzés
- Két vagy három műszakos munkarend vállalása
- Erős középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
- Erős számítógépes ismeret (excel, outlook)
- Kiváló kommunikációs készség
- Problémamegoldó és stressztűrő képesség
- Dinamizmus, precizitás