www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Koordinátor

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1113242

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Pest)

A magyar piacon is meghatározó szerepet betöltő, német tulajdonú Megbízónk vállalati ügyfeleknek nyújt komplex szolgáltatást. Az anyavállalat az elmúlt 50 év alatt nemzetközileg elismertté vált, 5 kontinensen 40 országban működik sikeresen, hazánkban 100 főt foglalkoztatnak. Ügyfélszolgálati csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki kiemelt jelentőségű Ügyfeleikkel fogja tartani a kapcsolatot. munkakörbe
Feladatok:

  • A pozíció célja: A tevékenység megismerése után a Koordinátor feladata az ügyfélszolgálati feladatok magas szintű ellátása, a cél, hogy mind belső és külső Ügyfelek, valamint a szolgáltatást igénybe vevők egyaránt elégedettek legyenek a kiszolgálás minőségével.

Elvárások:
  • Te vagy az alkalmas jelentkező, ha:
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • gyakorlatod van bejövő hívások, e-mailek kezelésében, rendelések regisztrálásában, szerződések iktatásában
  • tartottad a kapcsolatot ügyfelekkel, megoldottad a problémáikat, elláttad őket információval
  • vezettél nyilvántartást, készítettél beszámolókat, pontosan vezeted a leltárt
  • alkalmanként kisebb prezentációk, fogadóórák tartásából is kiveszed a részed
  • napra készen, precízen rögzíted az adatokat, vezeted a nyilvántartásokat, és nem riadsz vissza az Excel használatától sem
  • úgy érzed ügyfélközpontú gondolkodásmód, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, csapatmunkára való nyitottság jellemez
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1 év ügyfélkapcsolati területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, erős Excel ismeret
  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás, pontosság

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges busz Budapest és Biatorbágy között

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group