www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2017.05.14.
Hirdetés azonosító: 1090251

Nemzetközi logisztikai partnercégünk Business központjába keresünk Ügyfélszolgálati koordinátor pozícióba munkatársakat:

Ha szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni, és emellett szívesen lennél tagja egy fiatalos, dinamikus csapatnak?

Akkor Téged keresünk! Jelentkezz!

Feladatok:

- Vevői megrendelések nyomon követése
- Vevői problémakezelés telefonon
- Raktári készletek ellenőrzése az adatbázisokban
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Riportok készítése
- Irodai és keresztműszakos munkarend (8:00-tól- 16:00-ig, 10:00-től- 18:00-ig, illetve 12:00-től 20:00-ig.)

Elvárások:

- min. középfokú, preferáltan felsőfokú végzettség
- Aktív, erős középfokú ANGOL nyelvtudás
- Pontosság, megbízhatóság
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (leginkább Excel)
- Monotonitástűrés

Előny:
- További egy idegen nyelv ismerete (német, spanyol, francia)
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Informális és modern irodai munkakörnyezet
- Barátságos munkahelyi légkör
- Támogató vezetők

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a