www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Koordinátor

  • A hirdetés 266 napja lejárt

A magyar piacon is meghatározó szerepet betöltő, német tulajdonú Megbízónk vállalati ügyfeleknek nyújt komplex szolgáltatást. Az anyavállalat az elmúlt 50 év alatt nemzetközileg elismertté vált, 5 kontinensen 40 országban működik sikeresen, hazánkban 100 főt foglalkoztatnak. Ügyfélszolgálati csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki kiemelt jelentőségű Ügyfeleikkel fogja tartani a kapcsolatot.

Feladatok:

A pozíció célja:

A tevékenység megismerése után a Koordinátor feladata az ügyfélszolgálati feladatok magas szintű ellátása, a cél, hogy mind belső és külső Ügyfelek, valamint a szolgáltatást igénybe vevők egyaránt elégedettek legyenek a kiszolgálás minőségével.

Te vagy az alkalmas jelentkező, ha:

  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • gyakorlatod van bejövő hívások, e-mailek kezelésében, rendelések regisztrálásában, szerződések iktatásában
  • tartottad a kapcsolatot ügyfelekkel, megoldottad a problémáikat, elláttad őket információval
  • vezettél nyilvántartást, készítettél beszámolókat, pontosan vezeted a leltárt
  • alkalmanként kisebb prezentációk, fogadóórák tartásából is kiveszed a részed

·         napra készen, precízen rögzíted az adatokat, vezeted a nyilvántartásokat, és nem riadsz vissza az Excel használatától sem

  • úgy érzed ügyfélközpontú gondolkodásmód, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, csapatmunkára való nyitottság jellemez

Elvárások:

·         Legalább középfokú végzettség

·         Minimum 1 év ügyfélkapcsolati területen szerzett munkatapasztalat

·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, erős Excel ismeret

·         Minimum alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás

·         Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

·         Nagyfokú precizitás, pontosság

Amit az Megbízónk kínál:

·         Versenyképes jövedelem

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Céges busz Budapest és Biatorbágy között

Amit az Enloyd kínál:

·         az interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

·         megismertetjük a profiljához illő álláslehetőségekkel

·         segítünk átlátni, hogyan működik a kiválasztás folyamata

·         jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát