www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor - logisztikai területre

  • A hirdetés 914 napja lejárt
Megbízónk, a világ legnagyobb logisztikai és szállítmányozási szakértője, testreszabott szolgáltatásokat kínál Partnerei számára. Globális méretéből adódóan számos földrajzi területen átívelve nyújt határtalan lehetőséget Ügyfelei számára. Magyarországon 13 telephellyel rendelkezik. Biatorbágyon található logisztikai egységükbe keresünk azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • folyamatos kapcsolattartás a megbízóval és partnerekkel angol és magyar nyelven,
  • megrendelések fogadása, feldolgozása,
  • fuvarmegbízások elkészítése, fuvareszközök biztosítása,
  • szállítási útvonal nyomon követése, fuvarosok teljesítményének ellenőrzése,
  • jelentős eltérésekről, rendellenességekről a megbízó és a saját felettes értesítése,
  • szállítmányozási feladatok adminisztrációja
Elvárások:
  • magabiztos, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás,
  • fuvarszervezésben, logisztikai/raktári adminisztráció területén szerzett tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • ügyfél orientáltság,
  • határozott fellépés,
  • dinamikus személyiség,
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói ismerete.
Amit kínálunk:
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • belső képzések, oktatások,
  • stabil, megbízható hátterű vállalat,
  • hosszú távú, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • versenyképes fizetés, cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy (céges busz Budapest és Tatabánya irányából biztosított)
  • Munkaidő: H-P, kétműszakos munkarend (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
Kapcsolat:
Referencia szám: DÜK-01
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése
Helyek Biatorbágy
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol