www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor - logisztikai területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 712900

Megbízónk, a világ legnagyobb logisztikai és szállítmányozási szakértője, testreszabott szolgáltatásokat kínál Partnerei számára. Globális méretéből adódóan számos földrajzi területen átívelve nyújt határtalan lehetőséget Ügyfelei számára. Magyarországon 13 telephellyel rendelkezik. Pátyon található logisztikai egységükbe keresünk azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • folyamatos kapcsolattartás a megbízóval és partnerekkel angol és magyar nyelven,
  • megrendelések fogadása, feldolgozása,
  • fuvarmegbízások elkészítése, fuvareszközök biztosítása,
  • szállítási útvonal nyomon követése, fuvarosok teljesítményének ellenőrzése,
  • jelentős eltérések, rendellenességekről a megbízó és a saját felettes értesítése,
  • szállítmányozási feladatok adminisztrációja,
Elvárások:
  • magabiztos, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás,
  • fuvarszervezésben, logisztikai/raktári területen szerzett legalább két éves tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • ügyfél orientáltság,
  • határozott fellépés,
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói ismerete.
Amit kínálunk:
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • belső képzések, oktatások,
  • stabil, megbízható hátterű vállalat,
  • hosszú távú, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • versenyképes fizetés, cafatéria.
Munkavégzés helye:
  • Páty
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Páty, (céges busz van)
  • Munkaidő: H-P, kétműszakos munkarend 6:00 és 22:00 óra között
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: DÜK-03

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest