www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor, logisztikai területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 508065

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és partnerekkel ANGOL nyelven,
  • megbízói megrendelések rögzítése, átvizsgálása, megrendelések elfogadása,
  • megbízásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • reklamációk azonnali kezelése,
  • raktárba érkező áru adminisztrációja,
  • áru mozgásának folyamatos figyelemmel kísérése,
  • visszáru rögzítése, kezelése,
  • egyéb raktári adminisztráció.
Elvárások:
  • középfokú, felsőfokú logisztikai végzettség,
  • magabiztos, tárgyalóképes ANGOL nyelvismeret,
  • logisztikai/raktári területen szerzett legalább két éves tapasztalat,
  • logisztikai rendszerek, MS Office felhasználói szintű kezelése,
  • kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • ügyfél orientáltság,
  • utazási hajlandóság,
  • döntéshozatali képesség,
  • határozott fellépés,
  • proaktív, motivált személyiség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő H-P, kétműszakos munkarend
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül. Referencia szám: DÜK 02